Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вишеньківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04331610) був реорганізований і увійшов до складу Уланівської громади

Освітні програми закладу

Організація освітньої роботи в Вишеньківському дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Законів України "Про освіту", "Про дошкільну освіту",Базового компонента дошкільної освіти (2012р.),Концепція національно - патріотичного виховання  дітей та молоді,Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305), рекомендаціям програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина",та навчально - методичній літературі,що рекомендована Міністерством освіти і науки України.

Ключовими пріоритетами змістовного наповнення освітнього процесу у дошкільному закладі є такі:

- Національно -патріотичне виховання;

-  економічне  виховання;

-   формування  у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми,дорослими людьми ;

- музичне виховання.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування